The Grace Card – Łaska i miłosierdzie- lektor PL

Najbliższe seanse:
Data seansu Godzina seansu Zakończenie seansu
2 grudnia 2018 16:00 17:42
Ceny biletów:
Bilet normalny: 0 zł
Bilet ulgowy: 0 zł
Kategorie:
Podobne seanse:

WSTĘP WOLNY ! – bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie kina

Przejmująca opowieść o przypadkowym spotkaniu, które na zawsze odmienia życie dwóch mężczyzn – pełnego rasistowskich uprzedzeń policjanta i czarnego pastora.

Policjant Bill ‚Mac’ McDonald (Michael Joiner) traci w wypadku ukochanego syna i przez kilkanaście kolejnych lat nie może pogodzić się z jego śmiercią. Jest pełen bólu i rasistowskich uprzedzeń (chłopaka potrącił czarny kierowca). Obwinia o wszystko Boga, robi się zgorzkniały i coraz bardziej oddala się od rodziny. Cierpi na tym też jego kariera. Mężczyzna nie jest w stanie w nic się zaangażować.
Pewnego dnia zostaje mu przydzielony nowy partner. Jest nim wschodząca gwiazda policji Sam Wright (Mike Higgenbottom), który po godzinach udziela się także jako pastor. Czy mężczyźni będą w stanie znaleźć wspólny język i nawzajem się wesprzeć?

Inspirujący dramat, opowiadający o poszukiwaniu odkupieniaprzezwyciężaniu rasowych uprzedzeń i sile wiary.
W głównych bohaterów wcielili się znany głównie z telewizyjnych produkcji Michael Joiner (Ukryty, serial – Winny czy niewinny?) oraz debiutujący na ekranie Mike Higgenbottom. Ciekawostką jest również fakt, że oprócz Joinera i występującego na drugim planie zdobywcy Oscara Louisa Gossetta Jr (Oficer i dżentelmen, Mój własny wróg, film TV – Historia Josephine Baker), w filmie grają prawie sami nieprofesjonalni aktorzy.

zródło: ccm.pl

Partnerzy