Stowarzyszenie “Klub Seniora Przyjaźń” – informacja
9 października 2017
3. Młodzieżowe Konfrontacje Muzyczne
8 grudnia 2017

3. Młodzieżowe Konfrontacje Muzyczne – Strzyżów 2017

3. Młodzieżowe Konfrontacje Muzyczne,  odbędą się od 2 do 3 grudnia br. w Domu Kultury Sokół w Strzyżowie. Zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych i studentów (16-25 lat).

Młodzieżowe Konfrontacje Muzyczne realizowane są przez strzyżowski Dom Kultury „Sokół” już po raz trzeci. Jest to impreza adresowana do dzieci i młodzieży w wieku od 16 do 26 lat z regionu całego Podkarpacia. Podczas dwudniowej imprezy odbywają się przesłuchania konkursowe, w których udział biorą soliści, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne. Zmagania te ocenia profesjonalne jury. Drugiego dnia odbywają się warsztaty wokalne prowadzone przez jednego ze znanych artystów polskiej sceny muzycznej. Punktem kulminacyjnym naszej imprezy jest koncert galowy, podczas którego ogłoszone zostają wyniki zmagań konkursowych, zostają wręczone nagrody oraz odbywa się recital gwiazdy – w tym roku będzie to Gosia Andrzejewicz.

 JURY

Gosia Andrzejewicz –  piosenkarka muzyki pop oraz dance, kompozytorka, autorka tekstów.  Zadebiutowała w 2004 roku, płytą wydaną własnym sumptem. Wylansowała takie przeboje jak: „Pozwól żyć”, „Słowa”, „Trochę ciepła”, „Otwórz oczy” Albumy „Gosia Andrzejewicz Plus” i „Lustro”, otrzymały status Złotych Płyt. Artystka ma także na swoim koncie wiele znaczących nagród i tytułów. Na portalu NetFan.pl w 2005 zdobyła I miejsce w Plebiscycie Gwiazda Roku 2004, a rok później I nagrodę w Plebiscycie na Przebój Roku 2006. Wygrana w konkursie Rap  Eskadra 3 (2005) z piosenką „Miłość”, zapewniła jej kontrakt z wytwórnią My Music. Kolejne lata przyniosły jej tytuł Wokalistki Roku 2006 i 2007 (Mikrofon Popcornu). W 2007 roku otrzymała Superjedynkę w kategoriach „Debiut Roku” i „Wokalistka Roku”. Była także nominowana do nagrody Fryderyka w kategorii Nowa Twarz Fonografii (2007). W programie muzycznym Shibuya, emitowanym na antenie stacji VIVA Polska, oceniała w charakterze jurora zmagania młodych wokalistów.


dr Krzysztof Uściłowski – absolwent wychowania muzycznego Wydziału Pedagogiki i Psychologii Instytutu Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie. Ukończył studia doktoranckie na kierunku Teoria muzyki i pedagogika, Wydziału Pedagogicznego  Uniwersytetu Ostrawskiego. Obecnie adiunkt na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.


Antoni Walawender – artysta, pedagog, działacz społeczny. Ukończył wyższe studia w Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie wiolonczeli. Długoletni muzyk Filharmonii Rzeszowskiej i dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Rzeszowie i Łańcucie. Założył kwartet smyczkowy z którym koncertował w kraju i zagranicą. Zespół cieszy się dużą popularnością wśród rzeszowskich melomanów, orkiestra nagrywała dla TV, daje około 40 koncertów rocznie. Oprócz działalności artystycznej i pedagogicznej  Antoni Walawender jest konsultantem i koordynatorem w Ośrodku Metodycznym d/s szkolnictwa muzycznego, w okręgu południowo-wschodniej Polski.


poniżej do pobrania Karta Zgłoszeń oraz Regulamin

Karta Zgłoszenia Regulamin

Partnerzy

Skip to content