W Domu Kultury „Sokół” w Strzyżowie odbył się kolejny koncert w ramach prestiżowego ogólnopolskiego cyklu „Z klasyką przez Polskę”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Wydarzenie zgromadziło miłośników muzyki klasycznej, którzy mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu z twórczością wybitnych kompozytorów europejskich. Podczas koncertu publiczność wysłuchała utworów Leoša Janáčka, Albana Berga, […]