

W ramach wakacyjnych atrakcji zorganizowaliśmy wyjątkowe wydarzenie dla młodzieży oraz całych rodzin – kino plenerowe! Letni wieczór, ciepła atmosfera i wygodne leżaki stworzyły idealne warunki do wspólnego oglądania filmu pod gołym niebem. Tym razem na ekranie pojawiła się „Gra Fortuny” – film pełen akcji, intryg i niespodziewanych zwrotów akcji, który trzymał w napięciu do ostatnich minut. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem – mieszkańcy z różnych grup wiekowych przyszli, by spędzić czas razem, zrelaksować się i przeżyć filmowe emocje w niecodziennej scenerii. Cieszymy się, że wspólne kino plenerowe okazało się tak udanym pomysłem i już teraz myślimy o kolejnych seansach w przyszłym roku. Dziękujemy wszystkim za obecność – to właśnie dzięki Wam wakacje nabierają wyjątkowego klimatu!