„Angielski na Wesoło”
25 października 2019
Ogólnopolskie Konfrontacje Muzyczne
30 listopada 2019

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZESŁUCHAŃ OKM 2019

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH
DO PRZESŁUCHAŃ
PODCZAS
I OGÓLNOPOLSKICH KONFRONTACJI MUZYCZNYCH
STRZYŻÓW 2019 r.

KATEGORIA I
( od 14 do 16 roku życia )
1. BACZYŃSKA Julia – Krosno
2. BANDURA Natalia – Rzeszów
3. BIELEWICZ Aleksandra – Bielsko-Biała
4. BŁAŻEJOWSKI Ignacy – Krosno
5. CISAK Laura – Kielce
6. DĄBROWSKA Oliwia – Dąbie/Inowrocław
7. DESSAUER Rozalia – Kolonia
8. DUNAJSKA Małgorzata – Nawsie Brzosteckie
9. DZIEPAK Milena -Krosno
10. DZIURDZIAK Alicja – Łuków
11. GIERCZAK Julia – Sandomierz
12. GNOT Wiktoria – Kraków
13. GRZYBOWSKA Michalina – Głogów Małopolski
14. GURGUL Kinga – Dębno
15. JAROSZ Maria – Sieniawa
16. JUSZCZYK Martyna – Głogów
17. LEMANTOWICZ Zuzanna – Chorzów
18. ŁACKA Klaudia – Nisko
19. MAJEWSKI Jan – Radom
20. MAKÓWKA Marcelina – Parczew
21. MICHALSKA Irena – Kamionka Wielka
22. MIELCAREK Oliwia – Krosno
23. MITORAJ Amelia – Jasło
24. MOLICKA Julia – Leszno
25. OPOKA Klaudia – Radymno
26. PASZEK Kinga – Rzeszów
27. RUCHLEWICZ Natalia – Rzeszów
28. SANECKA Julia – Glinik Charzewski
29. SKIBA Aleksandra – Borek Mały
30. SOĆKO Zuzanna – Warszawa
31. SUŁTANOWSKA Maja – Zielona Góra
32. TOMAKA Gabriela – Trzebownisko
33. WALCZYNA Julia – Trześń
34. WITALIS Anna – Jasło
35. WRONKA Norbert – Leszno
36. WÓJCIK Martyna – Opatów
37. WÓJCIK Martyna – Wiśniowa
38. ZYGADŁO Martyna – Częstochowa

KATEGORIA II
( od 17 do 20 roku życia )
1. BATOR Kacper – Przemyśl
2. BRODA Weronika – Radymno
3. CZECHOWICZ Maciej – Nowa Sarzyna
4. DOBROWOLSKI Damian – Nowa Dęba
5. DYSZKOWSKA Aleksandra – Krosno
6. JADCZYSZYN Julia – Tomaszów Lubelski
7. JAROMI Kamila – Radymno
8. JARZĄBEK Julia – Nowy Targ
9. JURYŚ Oskar – Sandomierz
10. KIJAK Karolina – Łódź
11. KULCZYCKA Kornelia – Rzeszów
12. KUŚMIERCZYK Szymon – Tomaszów Lubelski
13. KUZYKA Julia – Białystok
14. LEWANDOWSKA Oliwia – Jasło
15. MALINOWSKI Kacper – Krosno
16. MASTYKASZ Liliana – Rzeszów
17. MASZCZAK Julia – Sandomierz
18. NIEDZIELA Maciej – Rzeszów
19. OGONOWSKA Martyna – Rzeszów
20. PISARCZYK Sylwia – Rzeszów
21. PIWOWAR Bartłomiej – Strzyżów
22. POŁOWNIAK Dominik – Rzeszów
23. POŁOWNIAK Weronika – Rzeszów
24. RYGIEL Anna – Krosno
25. SIENKOWSKA Aleksandra – Strzyżów
26. SOBCZAK Lukrecja – Inowrocław
27. SKÓRA Oliwia – Rzeszów
28. STAWARZ Aleksandra – Rzeszów
29. STRYCZNIEWICZ Rafał – Krosno
30. SUŁTANOWSKI Jakub – Zielona Góra
31. SZLĘZAK Magdalena – Baranów Sandomierski
32. SYDOR Zofia – Kraków
33. ŚLUSAREK Maria – Nowy Sącz
34. WAJDA Aleksandra – Przeworsk
35. WALASZCZYK Julia – Nowa Brzeźnica
36. WROŃSKA Dominika – Chęciny
37. ZAJCHOWSKA Kamila – Krosno
38. ZARZYCKA Klaudia – Rzeszów

KATEGORIA III
( od 21 do 25 roku życia )
1. CHEŁMINIAK Żaneta – Rzeszów
2. CHMIELOWIEC Anna i GACEK Maciej – Trzęsówka
3. DUDZIK Katarzyna – Mielec
4. GRAL Natalia – Łowce
5. JÓRASZ Aleksandra – Krosno
6. ŁESKA Małgorzata – Rzeszów
7. MIELCAREK Aleksandra – Rzeszów
8. NIERODA Katarzyna – Pstrągowa
9. PAWŁOWSKI Mateusz – Świecie
10. SMOŁA Magdalena – Rzeszów
11. ŚLIWIŃSKA Daria – Tarczyn
12. WOTA Justyna – Jarosław

 

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH KONFRONTACJE

Partnerzy