Młodzieżowe Konfrontacje Muzyczne 2018
10 grudnia 2018
Sławni, znani, rozpoznawalni – Piotr Szopa
14 grudnia 2018

Mikołaj dla Najmłodszych…

    Nie zawiódł i jak co roku, przyniósł mnóstwo prezentów. Ale zanim je rozdał, dzieci musiały pomóc Mikołajowi znaleźć okulary i worek ze słodyczami, które przez roztargnienie gdzieś się zawieruszyły. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Słodkości z odnalezionego worka powędrowały do dzieci. Okulary też się znalazły, jak się okazało Mikołaj schował je pod poduszką, kiedy zmęczony układaniem prezentów pod choinką, chwilkę się zdrzemną…

Piosenka „Święta tuż, tuż” wprowadziła wszystkich zebranych w to mikołajkowe popołudnie w miły, przedświąteczny nastrój, a zaśpiewali ją soliści Studia Piosenki: Ola Miązek i Hubert Grzebień.

Dzieci odważnie i pewnie wkraczały na scenę, a w oczach malowała się ta radosna nadzieja i zarazem niepewność, czy prezent spełni ich marzenie…?

W tym roku także Mikołaj otrzymał sporo prezentów. Wśród licznych laurek od dzieci, znalazły się własnoręcznie wykonane przez nie bombki na choinkę.

Gdy wszystkie prezenty trafiły już do dzieci, Mikołaj umówił się z nimi na kolejne spotkanie, które już tuż, tuż za rok…   Do zobaczenia!

 

Barbara Szlachta

fot. Justyna Nowak

Partnerzy

Skip to content