Strzyżowskie Świeto Plonów – 2017
20 sierpnia 2017
Muzyczne Zakończenie Lata ‘2017
26 sierpnia 2017

Muzyczne zakończenie lata – Pudzian Band

26 SIERPNIA  (sobota) godz. 17.00

Wystąpią:

Zespół „Pudzian Band” powstał w 2004r., a sprawcą całego zamieszania jest charyzmatyczny wokalista Krystian Pudzianowski. Postanowił On zawojować świat muzyczny. Początkowo związany był z muzyką „pop-rock”. Zespół mogliście zobaczyć na wielu koncertach oraz w programach TV. Nowy projekt solowy z muzyką dance, profesjonalne tancerki i efekty pirotechniczne w 100 procentach wywołują pozytywne emocje wśród publiczności.

Jak sam Krystian mówi: „Odnalazłem styl, w którym wspaniale się czuję. Z chwilą, kiedy wchodzę na scenę, zawsze mam w głowie pozytywne myślenie, co powoduje wytwarzanie się ogromnej fali energii, którą zawsze przekazuję publiczności. Moi Fani są dla mnie najważniejszą i największą siłą napędową.”

Energiczne koncerty, przepełnione pozytywną energią i uśmiechem na twarzy, jak również teledyski nakręcone do utworów „Bądź Wierna Mi”, „Mój Aniele”, „Cała sala”, „Jesteś wszytkim co dziś mam”, „Weekend Polaka”, czy „Całuj mnie do rana” oraz ”Tylko Tobie Dam”oraz”Ta dziewczyna to szaleństwo” 'ukazują nowe oblicze zespołu. Obecnie „Pudzian Band” na swoim koncie ma już 2 płyty i 14 wydanych singli. W tej chwili  zespół pracuje nad nowym materiałem aby miło zaskoczyć swoich fanów 🙂 Bądźcie cierpliwi 🙂

 


ROMPEY – zespół tworzący muzykę disco polo. Tworzony Przez Marcina Rąpałę (lidera zespołu, wokalistę, twórcę tekstów) oraz Tomasza Krupę (DJ Bello), który jest showmanem w zespole.

ROMPEY – twórca hitu „Passerati (Passat w TDI), który ma już ponad jedenaście milionów odsłon. Zespół na swoim koncie ma także singiel „Mała, Ty już nie pij”, który podobnie jak poprzedni odsłonięto ponad osiem milionów razy w serwisie YouTube.

 


Yellow Horse to trio akustyczne, które swą twórczością nawiązuje głównie do niezwykle klimatycznej muzyki lat 60’ i 70’. Ich aranżacje to połączenie southern rock’a, teksańskiego country i rock&roll’a, z domieszką rodzimych, bieszczadzkich brzmień. Inspiracją do stworzenia tak barwnej kompozycji były m.in. takie sławy jak: Creedence Clearwater Revival, The Doors, Neli Young, Tom Petty, Bob Dylan, Johnny Winter, Tadeusz Nalepa, Rolling Stones, czy Lynyrd Skynyrd. Dlatego też w hołdzie powyższym legendom, prócz własnego repertuaru, Yellow Horse wykonuje na koncertach także cover’y ich największych hitów, oczywiście w swoim niepowtarzalnym stylu.

Założycielami zespołu są jego obecni członkowie, czyli Paweł Soja (wokal i bas), Dominik Cynar (gitara akustyczna) oraz Mateusz Krupiński (perkusjonalia). Warto dodać, że Paweł i Dominik na co dzień grają również w Steel Velvet, a Mateusz w Ciryam. Obydwa zespoły prezentują znacznie inny rodzaj muzyki, toteż panowie od dawna nosili się z zamiarem stworzenia akustycznego projektu, który byłby odzwierciedleniem ich wspólnego zamiłowania do vintage’owych dźwięków z tamtej epoki. I tak oto w 2016 roku ich marzenia przybrały postać Yellow Horse.

 

Partnerzy

Skip to content