Zajęcia umuzykalniające dla dzieci
4 kwietnia 2022
Integracja Polsko – Ukraińska
7 kwietnia 2022

Soliści Studia Piosenki na XXXI Podkarpackim Festiwalu Piosenki „Śpiewaj razem z nami” w Przemyślu

Aleksander Moskal

W sobotę 26 marca, Soliści Studia Piosenki śpiewali dla uchodźców z Ukrainy, którzy znaleźli schronienie na terenie naszej gminy. Spotkanie odbyło się w Domu Kultury Sokół w Strzyżowie, a piosenki dla dzieci przebywających u nas wraz z opiekunami śpiewali: Oliwia Ziobro, Asia i Ola Miązek, Lenka Janik oraz Wiktoria Żurawska.

Tydzień później – 1 i 2 kwietnia, troje naszych reprezentantów wyjechało do Przemyśla na XXXI Podkarpacki Festiwal Piosenki „Śpiewaj razem z nami”.

O nagrody w kategorii 10 – 12 lat walczyli Aleks Moskal i Wiktoria Żurawska, zaś w kategorii 13 – 17 lat – Kinga Jurasz.

W tym roku Jury zauważyło i wyróżniło III nagrodą Aleksa Moskala, z czego bardzo się cieszymy, aczkolwiek dumni jesteśmy z całej naszej trójki. Konkurowali bardzo dzielnie z niespełna siedemdziesiątką wykonawców, reprezentantów między innymi: Mielca, Rzeszowa, Krosna, Jasła, Przemyśla, Przeworska, Dębicy, Brzozowa, czy Jarosławia.

Bardzo dziękujemy, gratulujemy zwycięzcy a wszystkim solistom życzymy dalszych sukcesów i pięknych prezentacji na artystycznej scenie!

instruktor Barbara Szlachta

 

 

Partnerzy

Skip to content