Sztuka „Next-ex” – wstęp wolny
5 grudnia 2017
3. Młodzieżowe Konfrontacje Muzyczne
8 grudnia 2017

Spotkanie z Mikołajem dla najmłodszych w strzyżowskim Domu Kultury

 Jak co roku, 6 grudnia, w strzyżowskim „Sokole” pojawił się zupełnie wyjątkowy gość. Na jego wizytę od wielu miesięcy czekaliśmy z ogromną niecierpliwością, oraz dozą niepewności –  czym tym razem nas obdaruje. Mowa oczywiście o Świętym Mikołaju, który nie zawiódł i punktualnie o 17:00 radosną piosenką przywitał zgromadzone w sali widowiskowej DK dzieci.

Wesoły czas oczekiwania na przybycie Mikołaja umilały zgromadzonym wokalistki Studia Piosenki działającego przy DK pod kierunkiem Barbary Szlachty: Łucja Piwowar i Milena Pitera. W ich wykonaniu usłyszeliśmy piosenkę pt. „A tu już święta”. Następnie przyszedł czas, kiedy Święty Mikołaj wywołując kolejno dzieci obdarowywał ich upragnionymi prezentami. Radości nie było końca. Każda mała buzia była uśmiechnięta, a blask w oczkach świadczył o przepełniającym je szczęściu i zachwycie nad otrzymanymi podarkami.

W imieniu Świętego Mikołaja pragniemy podziękować wszystkim dzieciom i ich rodzicom za udział w zorganizowanym przez nas spotkaniu. Z pewnością jeszcze przez wiele miesięcy Mikołaj nie będzie mógł zapomnieć przepięknie wykonanych specjalnie dla niego wierszyków i piosenek. Już dziś obiecał nam, że za rok również pojawi się w Domu Kultury aby ponownie spotkać się z najmłodszymi.

Anna Słowik- DK

Partnerzy

Skip to content