Występ strzyżowskiego teatru “Prima Aprilis” w Czudcu
2 września 2020
Bezpłatne badania mammograficzne LUX MED – Strzyżów
1 października 2020

Strzyżowski teatr “Prima Aprilis” w Boguchwale

      20 września w sali widowiskowej MCK w Boguchwale odbył się Spektakl Teatralny ZEMSTA wg Aleksandra Fredry w wykonaniu Strzyżowskiego Teatru “Prima Aprilis” oraz inauguracja Uniwersytetu III Wieku Aktywni Plus, który działa przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Boguchwale – zimowym semestrze bierze udział 42 Seniorów z Gminy Boguchwała.
      Dzięki owocnej współpracy organizatorami wydarzenia byli Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale i Gminna Biblioteka Publiczna Boguchwała.
Satyryczna komedia ZEMSTA Aleksandra Fredry to sztuka, która bawi, uczy i niezmiennie cieszy się dużą popularnością. Aktorzy Strzyżowski Teatr “Prima Aprilis” z humorem i pełnym profesjonalizmem zagrali perypetie dwóch zwaśnionych rodzin, które podzielił spór o mur a pojednała miłość Wacława i Klary. Każdy z bohaterów fredrowskiej „Zemsty” to wyjątkowa, charakterystyczna osobowość, każda dynamiczna i pełna temperamentu, akcja zagmatwana i pełna nagłych zwrotów… Zmierzyć się z dziełem, które jest kultowe, znane i tak bardzo wyraziste to nie lada wyzwanie. Obsada „Zemsty” poradziła z tym sobie po mistrzowsku, dając popis swojego aktorskiego talentu i bardzo przypadła do gustu zgromadzonej publiczności.

Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia Aktorom

dziękujemy również za współpracę Strzyżowskiemu Domowi Kultury “Sokół”.

zródło: http://www.mck-boguchwala.pl/

Partnerzy

Skip to content