Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
9 marca 2021
Wielkanocne warsztaty artystyczne
22 marca 2021

Wyniki konkursu plastycznego

Wyniki konkursu plastycznego dla klas 1-3 szkół podstawowych Gminy Strzyżów realizowanego pod honorowym patronatem Posła na Sejm RP Krzysztofa Sobolewskiego

Kategoria palma:

I miejsce – Maria Moskwa (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie)
II miejsce – Jagoda Jarosz (Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Godowej)
III miejsce – Jakub Ruszała (Szkoła Podstawowa im. Hugona Kołłątaja w Gliniku Zaborowskim)
Wyróżnienie – Tymoteusz Barć (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie)
Wyróżnienie – Wiktor Kniaź (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie)
Wyróżnienie – Zuzanna Ziobro (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie)
Wyróżnienie – Monika Fijołek (Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiej Strzyżowskiej)
Wyróżnienie – Emilia Wanat (Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiej Strzyżowskiej)
Wyróżnienie – Konrad Jarosz (Szkoła Podstawowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Żyznowie)
 
 

Kategoria pisanka:

I miejsce – Magdalena Sołek (Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Grodzisku)
II miejsce – Urszula Król (Szkoła Podstawowa im. Hugona Kołłątaja w Dobrzechowie)
III miejsce – Paulina Samolewicz (Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego w Strzyżowie)
Wyróżnienie – Dominik Skalski (Zespół Szkół w Wysokiej Strzyżowskiej)
Wyróżnienie – Zuzanna Solecka (Szkoła Podstawowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Żyznowie)
Wyróżnienie – Michał Pażyra (Szkoła Podstawowa w Gliniku Charzewskim)
Wyróżnienie – Maksymilian Stolarski (Szkoła Podstawowa im. Hugona Kołłątaja w Dobrzechowie)
Wyróżnienie – Zuzanna Fortuna (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie)
Wyróżnienie – Julia Bator (Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Godowej)
Wyróżnienie – Emilia Wanat (Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiej Strzyżowskiej)
 
 

Kategoria stroik:

I miejsce – Wiktoria Maraj (Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiej Strzyżowskiej)
II miejsce – Alicja Orkisz (Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego w Strzyżowie)
III miejsce – Zuzanna Głuszek (Szkoła Podstawowa im. Hugona Kołłątaja w Dobrzechowie)
Wyróżnienie – Alan Kluska (Szkoła Podstawowa w Żarnowej)
Wyróżnienie – Marcelina Oliwa (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie)
Wyróżnienie – Milena Froń (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie)
Wyróżnienie – Julia Grant (Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Godowej)
Wyróżnienie – Diana Niebylecka (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie)
Wyróżnienie – Pola Nowak (Szkoła Podstawowa im. Hugona Kołłątaja w Dobrzechowie)
 

 

Nagrody przekazane zostaną zwycięzcom i wyróżnionym po powrocie uczniów do szkół. 

Galeria

Partnerzy

Skip to content